canlı destek

Ukash Kart Ne İşe Yarar

İnternet alışverişlerinde artık yeni bir dönem başladı. Şimdiye kadar kredi kartıyla yapılan alışverişlerde birçok sorun yaşanmış, kredi kartı bilgileri çalınarak çeşitli sahtekârlıklar yapılmıştır. Ukash bir ön ödemeli sistem olarak bugüne kadar bulunabilen en güvenli ödeme sistemidir. Ukash satışı yapan sitelere girip, harcamak istediğiniz miktarda ukash kart alarak güvenlice alışveriş yapabilmektesiniz.

Ukash kart bildiğimiz kredi kartları gibi somut bir kart değildir. 19 haneli şifrelerden oluşan bir ödeme şeklidir. Siz kart bedelini sitenin banka hesabına yatırıyorsunuz, site yetkilileri de size kullanacağınız miktarda para yüklü olan şifreleri kullanımınıza açıyor. Alışveriş yapmak istediğiniz sitede de ödeme seçenekleri kısmında ukash kartı işaretliyor ve şifrenizi girerek ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz.

İlk defa İngiltere’de kullanılmaya başlayan bu sistem giderek dünyaya yayılmış ve ülkemizde de kullanımı artmaya başlamıştır. Kartınızda fazla bir para olmadığı için ve tek kullanımlık olduğu için kart bilgilerinin çalınarak başka işlerde kullanılması diye bir sorun söz konusu olmamaktadır. Ukash şimdilik internetin en güvenli ödeme sistemidir.

Ukash Kart Ne Zaman Alınır

İnternette ukash kart satışı yapan çok sayıda site bulunmakta ve bu siteler 7/24 müşteri hizmeti vermektedir. Çünkü internet alışverişleri ve oyunları günün her saati olmakta ve bunlar için günün her saati para gerekmektedir. Ukash satış siteleri de günün her saati canlı destek hatlarıyla hizmet vermekte ve müşterilerinin kart taleplerini karşılamaktadır.

Ukash kartlar farklı limitlerle satılmakta ve tek kullanımlık olmaktadır. Her alışveriş için yeni ukash almak zorundasınız. Ukash bilinen anlamda somut bir kart olmayıp şifrelerden oluşan sanal bir karttır. Siz bir siteye giriş yaparak ukash almak istediğinizi belirtiyorsunuz ve almak istediğiniz limitin karşılığı Türk lirasını sitenin hesabına yatırıyorsunuz. Site de size o limitli şifrenizi veriyor ve alışverişinizi yapıyorsunuz.

Ukashla yapılan alışverişlerde kredi kartında olduğu gibi riskler bulunmuyor. Çünkü ukash ödemelerinde sizden başka bilgi istenmiyor. Böylece bilgilerinizin çalınma riski olmadan güvenle alışveriş yapabiliyorsunuz. Şu anda dünyada büyük ve önemli alışveriş sitelerinde ve oyun sitelerinde ukashla ödeme yapılabilmektedir.

Copyright 2013 Ukash Bozdurma. Tüm hakları saklıdır.

Tema Designer: ucuz ukash